Wczytuję dane...
Model: HAN02745
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PURA KOSMETICA

Farba do włosów Pura Pure Color, 6/1 Dark Ash Blond, 100 ml

Profesjonalna farba do włosów Dark Ash Blond, to jedna z 84 niezwykłych propozycji kolorystycznych znanej marki Pura Kosmetica, która cieszy się uznaniem wielu salonów fryzjerskich. Niezwykle naturalny skład farb sprawia, że włosy nabierają głębokiego i soczystego koloru, a jednocześnie są dogłębnie odżywione. Kosmetyk zawiera w sobie ekstrakty z drogocennych jagód goji, orzechów włoskich, chleba świętojańskiego, a także drzewnych aromatów, które posiadają niezwykłe właściwości odżywcze i wygładzające.

Farby do włosów Pura Pure Color zawierają profesjonalną formułę “Olej w wodzie”, dzięki której jej składniki szybko rozpuszczają się w wodzie i dostają się do najdalszych rejonów włosów, równomiernie je koloryzując. Ponadto farbę tę nakłada się “na zimno”, co gwarantuje dokładne pokrycie siwych włosów. Pura Kosmetica jest marką, która bardzo dba o przyrodę, dlatego zrezygnowała z wszelkich parabenów, SLS i SLES w swoich kosmetykach.

Dodatkowe informacje:

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...