Wczytuję dane...
Model: HAN02787
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Przyjazna dla środowiska farba do włosów Pura Pure Color Light Intensive Copper Blond

Postępujące zanieczyszczenie środowiska bardzo źle wpływa również na nasz stan zdrowia. Z farbami włoskiej marki Pura nie musisz dłużej podążać za tym trendem. Farba do włosów z linii Pure Color o odcieniu intensywnego miedzianego blondu, to wspaniałe krycie i właściwości, dzięki którym Twoje włosy będą błyszczące i mocne. Filozofią marki jest tworzyć kosmetyki, które są oparte przede wszystkim na dobrodziejstwach czerpanych z natury. Stąd też wielka dbałość o proekologiczny sposób ich produkcji.

Opisywana farba do włosów ma niską zawartość amoniaku i formułę, która nie zawiera także innych szkodliwych substancji, takich jak parabeny, SLS i SLES, EDTA czy sztuczne barwniki. Wzbogacona jest natomiast w znakomite ekstrakty: z jagód goji, i drzew orzechowego, wiśniowego i karobowego. Z tym połączeniem będziesz cieszyć się włosami o świetnym kolorze, aż po same końcówki, ale też wspaniałej miękkości i elastyczności.

Sposób użycia

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...