Wczytuję dane...
Model: HAN02799
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Blu Blue

Naturalne składniki oraz mocny, pełen głębi kolor - to i jeszcze więcej oferuje włoska firma Pura Kosmetica w serii delikatnych dla skóry kosmetyków do koloryzacji. Wzmacniacz koloru w odcieniu Blu Blue sprawi, że Twoje włosy po koloryzacji będę pełne blasku, odżywione i bardziej elastyczne za sprawą całego bogactwa minerałów, witamin i aminokwasów dostępnych w produkcie. Cała gama liczy ponad 84 kolory, dlatego każdy powinien wybrać coś dla siebie.

Pura Pure Color to linia oparta na naturalnych składnikach występujących w przyrodzie - ekstraktach z aromatycznych drzew, chlebie świętojańskim czy jagodach goji. Produkty włoskiej marki nie posiadają w swoim składzie parabenów, SLS oraz innych szkodliwych substancji, które nie tylko osłabiają kondycję włosa, ale również wywierają zgubny wpływ na nasze zdrowie i środowisko w którym żyjemy. Niska zawartość amoniaku i ogromna liczb pigmentów sprawia, że finalnie możesz cieszyć się równomierną koloryzacją, doskonałym pokryciem siwych włosów oraz odpowiednią pielęgnacją.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...