Wczytuję dane...

Szampony do włosów Pura

Profesjonalny szampon pozwala przygotować włosy do jednego z wielu zabiegów fryzjerskich. Jest to konieczne dla oczyszczenia i nawilżenia włosów, co pomaga także w ich rozczesaniu, cięciu i późniejszym modelowaniu. W salonach fryzjerskich na całym świecie, jednym z najchętniej stosowanych szamponów są szampony Pura. Szampon do włosów Pura to produkt włoskiego pochodzenia, występujący w wielu odmianach i różnych pojemnościach opakowań.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Szampony Pura – formuły dla każdego typu włosów

    Szampony fryzjerskie Pura dedykowane są do włosów suchych, farbowanych lub siwych i występują również jako szampony wzmacniające z dodatkiem oleju arganowego. Szeroką gamę produktów, dodatkowo wzbogaca szampon Pura nawilżający i wygładzający do włosów wypadających oraz szampon do włosów zniszczonych. Salony fryzjerskie, które zdecydowały się stosować szampony tej marki, mogą precyzyjnie dobierać ich rodzaj pod kątem właściwości i potrzeb włosów klientów. Dzięki temu, szampon Pura staje się istotnym składnikiem kuracji pielęgnujących oraz każdej innej usługi fryzjerskiej.

    Działanie i składniki aktywne zawarte w szamponach do włosów Pura

    Pura to jedna z włoskich firm, produkujących kosmetyki dla salonów fryzjerskich. Znaleźć wśród nich można maski, farby, odżywki, olejki oraz profesjonalne szampony. Tym co odróżnia je od konkurencji, jest precyzyjnie opracowany skład, obfitujący w naturalne woski, olejki, witaminy i minerały w różnorodnych kompozycjach i proporcjach. Każdy szampon do włosów Pura to efekt wytężonej i ciężkiej pracy setek ludzi, odpowiedzialnych za stworzenie kosmetyku bezpiecznego, wydajnego i przynoszącego widoczne rezultaty działania. Szampony Pura mogą być stosowane do włosów farbowanych, nie wypłukując z nich pigmentu, jak również do wszystkich innych rodzajów włosów, zapewniając im najlepszą ochronę, wzmocnienie i odbudowę uszkodzonych komórek. Tym, co również przemawia za wyborem szamponów Pura do salonów fryzjerskich, jest ich duża wydajność, łatwość stosowania oraz przyjemny zapach, będący zasługą naturalnych olejków i wosków. Sklep profryzjer.pl zapewnia największy na polskim rynku wybór szamponów fryzjerskich Pura, oferując je w atrakcyjnych cenach i gwarantując krótki czas dostawy.