Wczytuję dane...

Szampony koloryzujące do włosów

Intensywny i lśniący kolor włosów to marzenie wielu Pań. Aby uzyskać taki efekt, kobiety najczęściej decydują się na trwałą koloryzację. Niestety, taki zabieg uszkadza strukturę włosa, sprawiając, że jest on pozbawiony naturalnego blasku. Jak wiadomo naturalny kolor włosów, delikatnie podkreślający kobiecą urodę, to od wielu lat największy modowy trend. Dlatego, jeżeli chcesz od czasu do czasu odświeżyć swój odcień włosów, przyciemnić go lub rozjaśnić, mamy dla Ciebie idealną alternatywę w postaci szamponów koloryzujących. W naszym sklepie profryzjer.pl znajdziesz preparaty do każdego koloru włosów.  

Jak działa szampon koloryzujący?

Jeżeli chcesz delikatnie odświeżyć i pogłębić kolor swoich włosów, szampony koloryzujące do włosów będą do tego idealne. Ich łagodna formuła w przeciwieństwie do farby, nie wpływa destrukcyjnie na wewnętrzną strukturę włosa oraz nie narusza ich naturalnej pigmentacji. Szampony koloryzujące nie zawierają szkodliwego dla włosów amoniaku ani innych utleniaczy, dlatego możesz je stosować tak często, jak tego potrzebujesz. Skład wzbogacony o olejki roślinne, odżywia włosy, nadając im lekkości oraz pełni blasku. Dużą zaletą szamponów do koloryzacji jest możliwość przetestowania czy dany kolor będzie odpowiadał Twoim wymaganiom, gdyż po kilku myciach samoistnie się wypłukuje. Aby dobrze dopasować barwę, należy wybrać odcień o maksymalnie dwa tony ciemniejszy lub jaśniejszy od Twojego naturalnego koloru włosów. Inaczej jest w przypadku włosów blond, gdzie koloryzacja tonami ciemniejszymi może dać efekt dużego przyciemnienia.

Odświeżony kolor włosów bez wizyty u fryzjera!

Decyzja o farbowaniu włosów niekiedy przychodzi spontanicznie, a czasem jest analizowana przez długie tygodnie. Jeżeli jednak nie jesteś pewna czy trwała zmiana koloru jest dla Ciebie odpowiednia, skorzystaj z kosmetyków do półtrwałej koloryzacji. Użycie takiego produktu jest nie tylko tańsze, ale przede wszystkim wygodniejsze. Koloryzacja włosów szamponem do tego przeznaczonym jest dużo łatwiejsza niż aplikacja farby. Zabieg ten możesz wykonać samodzielnie w domu, bez konieczności wizyty u fryzjera. Szampon koloryzujący jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią swój naturalny odcień włosów, jednak chciałyby go odrobinę przyciemnić lub rozjaśnić. Jest także doskonałą alternatywą dla osób, które nie są przekonane co do trwałej i radykalnej zmiany koloru.

Dlaczego warto stosować szampon koloryzujący?

Koloryzacja włosów szamponem jest najczęściej określana jako zabieg pielęgnacyjny. Nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby mieć negatywny wpływ na kondycję włosów. W przeciwieństwie do farb jest bardzo łagodny nie tylko dla włosów, ale także dla skóry głowy. Nie powoduje żadnych podrażnień ani reakcji alergicznych. Po zastosowaniu szamponu koloryzującego włosy stają się odżywione, miękkie i pełne blasku. Ponadto pokrywa on aż ponad 50% siwych włosów. Należy jednak pamiętać, że szampon koloryzujący nie jest produktem, który utrzymuje się na włosach trwale. W zależności od częstotliwości ich mycia może się on utrzymywać od 8 do 24 dni.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.