Meble fryzjerskie, kosmetyczne

Meble kosmetyczne do salonu kosmetycznego

Salon fryzjerski i kosmetyczny powinny być urządzone w taki sposób, by zapewniały komfort pracy i ergonomię. Jednocześnie >meble do salonu kosmetycznego muszą być dobrane pod kątem tego, by klient już po wejściu poczuł, że znajduje się w prestiżowym miejscu, w którym świadczone są usługi na najwyższym poziomie. Chociaż meble fryzjerskie i kosmetyczne wyglądają nieco inaczej, ich wybór powinien być równie staranny. Meble stanowią swego rodzaju wizytówkę każdego salonu, dlatego zakup musi być przemyślany i staranny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Meble fryzjerskie obowiązkowe w salonie

  Profesjonalne meble fryzjerskie zostały zaprojektowane i zrobione w taki sposób, aby mogły jak najlepiej spełniać swoje funkcje. Wybór nie może być przypadkowy, bo cóż z tego, jeżeli poszczególne elementy wyposażenia będą ładne, ale niepraktyczne. Niewygodny fotel, od którego klienta bolą plecy, nie zachęci do ponownej wizyty. Meble fryzjerskie powinny uwzględniać specyfikę tego lokalu, posiadać odpowiednie wymiary, gwarantować utrzymanie porządku i być wytrzymałe.

  Muszą być również łatwe w utrzymaniu w czystości. Wśród najczęściej wybieranych mebli do salonu fryzjerskiego są: hokery, konsole, myjnie fryzjerskie, podnóżki, wózki, pomocniki, sofy, czy witryny. Wymienione meble fryzjerskie> są jednocześnie praktyczne i estetyczne. Po wyposażeniu w nie salonu, wystarczy dodać specjalistyczny sprzęt i można zaprosić pierwszych klientów!

  Profesjonalne meble kosmetyczne

  Równie fachowo trzeba podejść, kiedy wybiera się meble kosmetyczne. Udając się do salonu kosmetycznego, klient idzie z myślą, by się zrelaksować i powierzyć w ręce specjalisty, który zadba o urodę. W salonie kosmetycznym ważna jest relaksacja i wygoda, dlatego meble kosmetyczne zostały tak przygotowane, aby jak najpełniej temu służyły. Podstawowymi elementami, jakich nie może zabraknąć w salonie są fotele kosmetyczne. Mają one gwarantować wygodę klientowi i wykonującej zabieg kosmetyczce.

  Meble do salonu kosmetycznego z tej kategorii powinny być wygodne i być wyposażone w wygodne opuszczanie i podnoszenie. Do tego istotne jest ich wyprofilowanie i obecność podłokietników. W zależności od specyfiki salonu można zainwestować w fotel uniwersalny, albo przygotowany pod kątem konkretnych zabiegów, jak pedicure. Innymi ważnymi elementami wyposażenia są m.in. kuwety, w których mogą być trzymane narzędzia, czy masażer do stóp. Warto pamiętać, że meble kosmetyczne powinny obejmować także taboret kosmetyczny, dopasowany tak, aby praca kosmetyczki była w jak najwyższym stopniu komfortowa.

  Meble kosmetyczne i fryzjerskie w naszym sklepie internetowym

  Szukających profesjonalnego wyposażenia do salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego, zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny. Meble do salonu kosmetycznego i fryzjerskiego obejmują wiele produktów, których nie może zabraknąć w tego typu lokalach. Ponieważ nasz asortyment jest dobierany bardzo starannie, wszystkie znajdujące się w nim artykuły są wyrobami wysokiej jakości. Meble fryzjerskie i kosmetyczne, które można u nas kupić są ergonomiczne i wyprodukowane z dobrej jakości materiałów.

  Przekłada się to na ich solidność, niezawodność oraz estetyczne wykonanie. Kupując nasze meble do salonu kosmetycznego bądź fryzjerskiego, każdy zamawiający może mieć pewność, że zaopatruje swoje miejsce pracy o elementy funkcjonale i ładne jednocześnie. Meble te pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy od lat cieszą się pozytywnymi rekomendacjami wśród odbiorców w kraju i za granicą.