Wczytuję dane...

Jak usunąć manicure hybrydowy Semilac? Krok po kroku

Bezpieczne usuwanie lakieru hybrydowego

Manicure hybrydowy Semilac pozostaje na naszych paznokciach aż do 21 dni. Co w przypadku gdy kolor znudzi się i zechcemy go zmienić na inny? Na szczęście formuła lakierów hybrydowych została tak opracowana by móc je szybko i bezpiecznie ściągnąć. Jest to bardzo ważne by robić to w sposób opisany poniżej, gdyż gwarnatuje to brak uszkodzeń w płytce paznokcia i pozwala nam na komfortowe przystąpienie do kolejnej aplikacji.

Produkty potrzebne do zdejmowania manicure hybrydowego

By cały proces przebiegał bez problemu i był bezpieczny, należy dopilnować by użyte do tego produkty były sprawdzone. Taką gwarancję dają produkty Semilac.

Produkty niezbędne:

  • blok polerski Semilac Quality
  • pilnik prosty Semilac Quality 180/240
  • Semilac Acetone lub Semilac Remover
  • Semilac Wraps Remover lub waciki bezpyłowe Semilac Quality
  • Semilac Nail Clips
  • Semilac Striper lub Semilac Pusher lub drewniany patyczek

Wymienione wyżej produkty pozwolą nam bezpiecznie usunąć lakier hybrydowy. Teraz omówimy jak ich odpowiednio użyć

Usuwanie manicure hybrydowego krok po kroku

Cały proces powinien zająć nam 15-20 minut, więc nie trwa za długo.

usuwanie hybrydyKrok 1

Musimy na początku zmatowić powierzchnię paznokcia pokrytego hybrydą by preparat zmiękczający mógł zadziałać. Używamy do tego bloku polerskie Semilac Quality lub pilnika prostego Semilac Quality 100/180

Krok 2

Do wyboru mamy wacik bezpyłowy lub Semilac Wraps, które nasączamy albo Semilac Acetone albo Semilac Remover. Taki wacik lub wrap owijamy wokół każdego palca, który powoli rozpuszcza nam manicure. Do całego zabiegu mogą nam się przydać Semilac Nail Clips, które mocno zaciskają i przytrzymują wacik. Całość trzymamy ok 15 minut.

Krok 3

Hybryda jest już zmiękczona i wystarczy ją usunąć za pomocą plastikowego Semilac Stripera, metalowego Semilac Pushera lub drewnianego patyczka. Na koniec delikatnie wyrównujemy płytkę paznokcia za pomocą bloku polerskiego Semilac Quality

Podsumowanie

Tak przeprowadzony proces zdejmowania zagwarantuje nam komfort i oszczędzony czas. Mam nadzieję, że pomogłem Wam przebrnąć przez ten temat i posłuży on Wam w przyszłości jako ściągawka przy zdejmowaniu hybrydy. Wkrótce nowe artykuły na blogu, a wszystkie produkty tu wymienione znajdziesz w naszym sklepie internetowym gdzie zapraszam do zakupów.