Wczytuję dane...
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: BIELENDA

Derma Stamp Pen MyM® dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów.

Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Kontrolowana precyzja Derma Stamp Pen MyM® pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

Pierwszy etap rozpoczyna się wraz z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i kaskadzie tworzenia nowych komórek naskórka, chemotaksji fibroblastów, proliferacji fibroblastów i pobudzenia produkcji macierzy międzykomórkowej.

Procesy proliferacji komórek skóry powodują dalsze wydzielanie czynników wzrostu z fibrolastów, keratynocytów i monocytów co prowadzi do drugiej fazy przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV i I, elastyna, proteoglikany, GAG oraz pobudzane są procesy angiogenezy.

Ostatnia faza mechanizmu działania Derma Stamp Pen MyM® skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek.

Poprawia się unaczynienie skóry a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.

Kwintesencją działania Derma Stamp Pen MyM® są naturalne zdolności organizmu do samo leczenia oraz przebudowy i remodelingu tkanek.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł Derma Stamp Pen MyM® jest nie tylko bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mezoterapii.