Wczytuję dane...
Model: Tov000176
Waga produktu: .3 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
EAN: 5904993460863
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: FOX

Prostownica Fox Samba z podczerwienią i jonizacją

Hitowy produkt firmy Fox z zastosowaniem najnowszych technologii. Prostownica Fox Samba wyposażona w funkcję infrared i jonizację idealnie sprawdzi się zarówno do prostowania jak i pielęgnacji włosów. Samba wykorzystuje działanie promieniowania podczerwonego do zwiększenia możliwości wnikania we włos dostarczanych z odżywką składników odżywczych. Dzięki funkcji infrared włosy są odmłodzone i zregenerowane, dodatkowo pobudza produkcję kerato-proteiny, która odpowiada za strukturę włosa. Funkcja jonizacji zapobiega elektryzowaniu się włosów i pomaga w utrzymaniu ich naturalnej wilgotności. Wszystkie funkcje uruchamiają się automatycznie wraz z rozpoczęciem prostowania. Ruchome, idealnie gładkie płytki umożliwiają prostowanie i kręcenie włosów. Jeśli mażysz o zdrowych, silnych włosach, nie zwlekaj dłuzej z zakupem. Fox Samba to świetna prostownica fryzjerska

Najważniejsze cechy:

- Fox Samba posiada zakres regulacji temperatury od 80ºC do 220ºC.

- wyposażona w przejrzysty wyświetlacz LED, dzięki czemu odczyt parametrów możliwy jest nawet w słabym oświetleniu.

- na obrotowym 3-metrowym kablu znajduje się uchwyt do zawieszania

- wymiary płytki: 24 x 90 mm.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Napisz opinię
2019-10-06 13:14:18 - Ala ma Kota

Nie myślałam, że Fox Samba to taki fajny sprzęt! Polecam z czystym sumieniem jako prostownicę i urządzenie do pielęgnacji włosów.

Ocena: 
2019-10-06 13:17:30 - Michalina

Jeśli szukasz taniego sprzętu do prostowania włosów z bajerami, to Fox Samba jest idealnym wyborem. Myślałam, że to pic na wodę ta podczerwień i jonizacja, ale włosy naprawdę po używaniu tego sprzętu są w świetnej kondycji. Nie żałuje ani złotówki wydanej na Fox Samba!

Ocena: 
2019-10-06 13:19:06 - Weronika Z

Po prostu polecam! Sprzęt jest świetny i niedrogi! Intuicyjny w użyciu

Ocena 5.00

Ocena: 
2019-10-06 13:21:43 - Fryzjer uczeń

U nas w szkole zawsze polecają markę Fox i przeważnie pracujemy na ich sprzęcie. Właśnie tak mi się spodobała ta prostownica, że postanowiłam kupić sobie ją do domu. Fox Samba na moje potrzeby wypada znakomicie i nie kosztuje majątku, kupiłabym drugi raz bez wahania. Polecam!

Ocena 5.00

Ocena: 
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...