Wczytuję dane...
Model: Lis000007
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Lisap Milano

Lakier do włosów Lisap Milano z ochroną przeciw wilgoci 500ml

Jednym z najpopularniejszych sposobów utrwalania włosów jest stosowanie lakierów. Na rynku znajdziemy olbrzymi wybór produktów, dostępnych w różnych cenach oraz o różnych składach. Poszukując jednak najlepszego i najbezpieczniejszego lakieru do włosów, warto spojrzeć na produkt z serii Lisap Lisynet. W tej linii produktów odnajdujemy wyjątkowy lakier do włosów, bardzo mocno utrwalający. W odróżnieniu od innych lakierów klasy strong obecnych na rynku, ten lakier jest w pełni bezpieczny dla skóry głowy, jak i samych włosów. Bez obaw może być stosowany dla włosów delikatnych i łamliwych, nie zagrażając ich kondycji i zdrowiu.

Jak działa Lisap Lisynet One mocny lakier do włosów?

Zadaniem prezentowanego lakieru Lisap Lisynet jest utrwalenie fryzury na bardzo długi czas. Formuła o wzmocnionej skuteczności i trwałości sprawia, że lakier bez obaw można stosować do najbardziej niesfornych włosów, to jest kręconych i elektryzujących się. Fryzura utrwalona z pomocą tego produktu, zachowa idealny kształt przez wiele następnych godzin. Lakier Lisap Lisynet One zapewni włosom bardzo dobrą ochronę przed wieloma szkodliwymi czynnikami, takimi jak promieniowanie UV, wilgoć, a także silny wiatr. Włosy po zastosowaniu mocnego lakieru Lisap są wyraźnie sztywniejsze, ale w dalszym ciągu przyjemne w dotyku, a lakier w kontakcie ze skórą nie powoduje uczucia krępowania ruchów i naciągania skóry.

Lisap Lisynet One – jak stosować ten mocny lakier do włosów

Dla uzyskania najlepszych efektów, lakier Lisap Lisyne One należy stosować na wilgotne lub suche włosy, rozpylając go cienką warstwą z odległości ok. 40 cm. Lakier Lisap wyróżnia się bardzo szybkim czasem działania i długotrwale utrzymującym się efektem. W jego składzie znajdziemy nie tylko substancje utrwalające efekt fryzury, ale również odżywiające włosy i chroniące je przed nadmiernym przesuszeniem. Lakier do włosów Lisap Milano może być stosowany regularnie lub okazjonalnie do włosów każdej długości i każdego typu fryzury. Posiada przyjemny zapach i jest pozbawiony substancji drażniących.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...