Model: 1940
Kod producenta: BN-L650
Waga produktu: 10 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: BEAUTY SYSTEM

Lipolaser BN-L650 - urządzenie do frakcyjnej redukcji tranki tłuszczowej, wykorzystujące technologię laserów diodowych. Rewekacyjny wybór dla osób które chcą zgubić zbędne centymetry. Zaopatrz swój gabinet w urządzenie BN-L650 już dziś, a gwarantujemy, że zadowoleni klienci będą Ciebie polecać znajomym.

Lipolaser jest zimnym laserem diodowym klasy 3D. Liczne badania kliniczne potwierdzają skuteczność jego działania. Funkcjonowanie lipolasera poleca na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych czerwonym światłem o długości fali 650nm. Pod wpływem promieniowania laserowego przenikającego przez skórę następuje naturalna reakcja chemiczna podczas której trójglicerydy rozbijane są na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które następnie łatwo przenikają do układu limfatycznego a następnie są usuwane z organizmu naturalną drogą metabolizmu. Do stymulowania tego procesu oraz układu limfatycnzego wykorzystywane są głowice, które są w zestawie razem z urządzeniem. Generowana przez lipolaser wiąska laserowa zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, efektywnością zabiegu. Dzięki temu możesz mieć pewność że nie powstaną nierówności, a skóra nie będzie nadmiernie rozluźniona.

Sam zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny. Nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Można wykonywać go przez cały rok. Zabieg trwa od 15 do 30min, efekty widoczne są już po 2-3sesji i narastają z każdą kolejną o ile zabiegi prowadzone są regularnie. Zalecamy serię 8-10 zabiegów nie częściej niż dwa razy w tygodniu. Kurację powinno się połączyć z odpowiednio dobraną dietą oraz zwiększoną aktywnością życiową i spożywanie większej ilości płynów.


W skład zestawu wchodzą:
Baza urządzenia,
Uchwyt na akcesoria,
Pady małe x4szt,
Pady duże x6szt,
Pasy zaciskowe x7szt,
Przewód zasilający.


Automatyczne programy urządzenia:
Ciało 3W/cm2,
Uda 3,6W/cm2,
Ramiona 2,4W/cm2,
Twarz 1,5W/cm2


Parametry techniczne:
Model BN-L650,
Długość fali 650nm, 
Moc diody 100mV, 
Wymiary urządzenia:
szerokość 37cm,
głębokość 31cm, 
wysokość 21cm, 
Waga 8Kg
Wymiary opakowania 57x51x36cm,
Certyfikat CE,
Gwarancja 24miesiące.

Polecamy