Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Light Cooper Chestnut 5/4

Pura Kosmetica to włoska firma, która oferuje swoim klientom wysokiej jakości, profesjonalne kosmetyki do koloryzacji. Produkowana przez nią linia naturalnych farb do włosów Pura Pure Color charakteryzuje się niską zawartością amoniaku oraz wykluczeniem szkodliwych substancji, takich jak parabeny, SLS oraz SLES. Oferowane produkty mają za to w swoim składzie całe bogactwo witamin, aminokwasów i substancji odżywczych, takich jak jagody goji, chleb świętojański, ekstrakty z orzecha włoskiego czy aromatyzowane drzewo czereśniowe.

Kolor Light Cooper Chestnut to jeden z trzech miedzianych odcieni, który stuprocentowo pokryje wszystkie siwe włosy i zapewni równomierny kolor na całej długości, również na końcówkach i przy nasadzie. Naturalna formuła wzbogacona o substancje organicznego pochodzenia, takie jak wspomniane jagody goji sprawi, że twoje włosy staną się bardziej elastyczne i odżywione, a zawarte w produkcie pigmenty uniemożliwią szybkie wypłukiwanie się koloru.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml