Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Doskonały kolor włosów z farbą Pure Color, 100 ml

Chcesz wyglądać tak, jakbyś dopiero wyszła od fryzjera? Profesjonalna farba do włosów włoskiej marki Pura Kosmetica stworzyła doskonałą linię farb, które z pewnością przypadną ci do gustu. Produkty te wykonane są z najwyższej jakości naturalnych składników, bez zbędnej chemii i z minimalną ilością amoniaku. Farba dostępna jest w postaci jednolitego kremu, który łatwo się rozprowadza. Pure Color jest bombą witaminową dla twoich włosów, która zawiera niezwykle odżywcze składniki z jagód goji, orzechów włoskich, chleba świętojańskiego, a także drzewa czereśni.

Z farbą Pure Color osiągniesz piękny kolor włosów, które jednocześnie zostaną odżywione od nasady aż po same końce. Pure Color to wysokiej jakości produkty, dostępne aż w 84 różnych odcieniach. Znajdziesz tu nie tylko naturalne i popielate odcienie, ale także odważne i modne czerwienie i fiolety. Zimna formuła nakładania farby daje gwarancję całkowitego i jednolitego pokrycia włosów. Możesz też rozjaśnić włosy aż o pięć tonów! Wybierz swój kolor i ciesz się pięknymi włosami już dziś!

Dodatkowe informacje:

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.