Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Farba do włosów Pura Color 6/11 Dark Matt Blond

Dark Matt Blond to jedna z 84 propozycji kolorów farb do włosów, przygotowanych przez znaną markę kosmetyczną Pura Kosmetica. Należy ona do farb o matowym typie. Produkty tej firmy zawierają wiele składników pochodzenia naturalnego, takie jak; wyciągi z jagód goji, chleba świętojańskiego, orzechów włoskich, a także drzewa czereśniowego. Składniki te dzięki swoim odżywczym właściwościom korzystnie wpływają na kondycję włosów, odżywiając je i nadając im niesamowitego blasku.

Farba do włosów jest wzbogacona nowoczesną formułą “Olej w wodzie”, która sprawia, że jej składniki szybko rozpuszczają się w wodzie i docierają w niezwykłym tempie aż po same końce włosów, równomiernie je koloryzując. Farby z serii Pure Color są przyjazne środowisku, ponieważ w ich składach brak takich szkodliwych składników, jak SLES, SLS czy parabeny. Ponadto zawartość amoniaku została maksymalnie ograniczona i wynosi zaledwie od 1,5 do 3%. Produkt dostępny jest w tubie o pojemności 100 ml.

Dodatkowe informacje:

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml