Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Organiczna farba do włosów Pura Pure Light Ash Blond

Farba do włosów o pojemności 100 ml renomowanej włoskiej firmy Pura, w odcieniu popielatego blondu (8/1), to doskonały wybór, gdy od swojej farby wymagasz, oprócz doskonałego krycia, by jej skład nie był naszpikowany chemikaliami. Produkty marki Pura hołdują filozofii osiągania wspaniałego kosmetyku poprzez czerpanie, tego, co najlepsze, z natury. Ekstrakt z jagód goji to działanie ochronne względem promieni UV i przeciwstarzeniowe. Odżywcze i kojące właściwości drzew karobowego i wiśniowego, połączone ze zbawiennym dla włosów działaniem wyciągu z drzewa orzechowego, stanowią mieszankę, dzięki której Twoje włosy zachowują młody wygląd, a kolor przez długi czas będzie lśniący i świeży

Wybierając farbę do włosów Pura, dbasz zarówno o zdrowie swoich włosów, jak i o stan środowiska naturalnego. Włoski producent dokłada wszelkich starań, by zarówno skład ich farb, jak i sposób pozyskiwania surowców i ich produkcji nie były szkodliwe dla Ciebie i otoczenia.

Sposób użycia

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.