Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Very Light Sand Blond 9/31

Szukasz skutecznej i długotrwałej koloryzacji, która jednocześnie nie zniszczy Twoich włosów? Wybierz farbę do włosów z linii Pura Pure Color w odcieniu 9/31 (bardzo jasny piaskowy blond) i ciesz się głębokim, pełnym blasku kolorem przez długi czas! Produkty włoskiej marki Pura Kosmetica to świadomy wybór - powstają w oparciu o naturalne składniki i nie zawierają szkodliwych dla zdrowia i środowiska substancji, takich jak parabeny, SLS czy SLES. To profesjonalna farba, która nie tylko gwarantuje głęboki kolor, ale również w kompleksowy sposób zadba o Twoje włosy!

Produkt posiada praktyczne opakowanie w kształcie tubki oraz lekką, kremową konsystencję, dzięki czemu jego aplikacja jest dziecinnie prosta. Zimna formuła i zawarte w niej pigmenty odpowiedzialne za szybkie wchłanianie zapewniają równomierny kolor na całej długości i stuprocentowe pokrycie siwych włosów. W efekcie po zastosowaniu koloryzacji otrzymujesz długotrwały efekt w postaci naturalnego koloru, który nie wypłucze się po pierwszym myciu.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...