Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color - wzmacniacz koloru w odcieniu Rosso Red

Rosso Red to jeden z czterech wzmacniaczy koloru dostępnych w ofercie 84 naturalnych odcieni farb do włosów włoskiej marki Pura Kosmetica. Profesjonalna linia Pura Pure Color oparta jest na naturalnych składnikach, takich jak ekstrakty z jagód goji, chleba świętojańskiego oraz aromatycznych drzew zapewniające odpowiednią pielęgnację w trakcie i po koloryzacji. Moc witamin, minerałów i aminokwasów dostępna w tych roślinach sprawia, że włosy stają się bardziej odżywione, elastyczne i pełne blasku.

Prezentowany produkt jest w stu procentach bezpieczny dla zdrowia i środowiska naturalnego - jego skład jest wolny od parabenów, SLS, SLES oraz innych szkodliwych substancji, które niekorzystnie wpływają również na kondycję włosa i skóry głowy. Lekka formuła z niską zawartością amoniaku oraz duże napigmentowanie sprawia, że farba szybko się wchłania, dając równomierny i długotrwały efekt oraz idealne pokrycie siwych włosów.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml