Wczytuję dane...

STERYLIZATORY

Sterylizatory

Sterylizatory to niezbędne elementy każdego profesjonalnie działającego salonu kosmetycznego. Zapewniają one bezpieczeństwo przede wszystkim klientom odwiedzającym gabinet, ale również pracującej w nim na co dzień obsłudze. Zabiegi wykonywane w gabinetach kosmetycznych pod względem higieny nie różnią się bowiem zbytnio od zabiegów medycznych. Narzędzia niejednokrotnie mają do czynienia z płynami fizjologicznymi pod wpływem uszkodzeń skóry naturalnie zdarzających się w czasie wykonywania usług w gabinecie. Płyny takie mogą przenosić liczne wirusy, bakterie czy grzyby mogące być zagrożeniem dla innych klientek.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się ich, niezbędna jest właściwa sterylizacja narzędzi oraz innych powierzchni w gabinecie. W pierwszej kolejności muszą być jej poddawane narzędzia mające ciągły kontakt ze skórą klientów, czyli pilniki, nożyczki, frezy pęsety oraz szczypce. Najpopularniejszą metodą stosowaną przez kosmetologów jest użycie nasyconej pary wodnej pod ciśnieniem. Niezbędne są do tego sterylizatory parowe dostępne w naszym asortymencie. Można u nas znaleźć zarówno wersje kulowe, jak i działające dzięki promieniom UV.

Dlaczego warto korzystać ze sterylizatorów w gabinecie?

W dzisiejszych czasach praktycznie każda osoba zwraca uwagę na sterylność wykorzystywanych narzędzi. Dobre wrażenie sprawia wyjęcie na oczach klienta akcesoriów z zamkniętych pakietów. To wzbudza zaufanie oraz dodaje pewności, że wybrany kosmetolog czy manicurzystka rzeczywiście jest prawdziwą profesjonalistką. Dodatkowo konieczność sterylizacji narzędzi wynika z ustaw prawnych. Jeśli zatem chcemy działać zgodnie z nimi oraz zależy nam na pozytywnych opiniach i stałych klientkach, niezbędne jest wyposażenie gabinetu w dobrze działające sterylizatory.

Warto pamiętać o tym, że sterylizatory przydają się nie tylko w gabinetach kosmetycznych, ale także fryzjerskich. Także tam niezbędne jest dbanie o wysoką higienę oraz bezpieczeństwo klientek i pracowników salonu. Jeśli twoje narzędzia nie zostaną odpowiednio zabezpieczone, musisz przygotować się na to, że część potencjalnych klientów na wstępie odrzuci twoje usługi. Dlatego serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszym asortymentem sterylizatorów oraz z innymi kategoriami akcesoriów do gabinetu kosmetycznego.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.