Wczytuję dane...

Woski do depilacji w rolce

Depilacja woskiem to bardzo popularny temat wśród kobiet zwłaszcza latem, kiedy to odsłaniają swoje nogi, zakładając krótkie spódniczki, spodenki i bikini na plaży. Każda z nich chce mieć gładkie, piękne nogi i najlepiej by efekt utrzymywał się jak najdłużej. Takie rezultaty osiągniemy dzięki depilacji woskiem, gdzie dobrze wykonany zabieg gwarantuje nam gładkie nogi do 4 tygodni. Jest wiele rodzajów wosków, ale najszybszym i najprzyjemniejszą metodą jest depilacja woskiem w rolce. Metoda jest na tyle prosta, że bez przeszkód możesz ją wykonać sama w domu, bez wielkiego bałaganu i potrzebujesz do tego mało miejsca, gdyż urządzenia podgrzewające woski w rolce są z reguły bardzo małe. Standardowe woski do depilacji mają pojemność 100 ml i pasują do większości urządzeń dostępnych na rynku. Czasami zdarzają się wkłady o innych pojemnościach, wtedy najlepiej upewnij się czy pasuje do Twojego podgrzewacza.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Rodzaje rolek

Woski posiadają różne rolki, głównie chodzi tu o szerokość. Spowodowane to jest różnymi miejscami gdzie się depilujemy, przez co rolka dostosowana jest do tego właśnie miejsca. Możemy rozróżnić następujące rolki:

- woski z szeroką rolką, idealne do dużych powierzchni jak chociażby nogi, plecy, tors

- wosk z wąską rolką, idealny do depilacji miejsc trudniej dostępnych, nada się między innymi do twarzy, wąsika itp.

- wosk z mini rolką, bardzo precyzyjny, do najtrudniej dostępnych miejsc np. brwi

Woski miodowe

Każda cera jest inna więc może wymagać innego wosku do depilacji w celu zoptymalizowania skuteczności zabiegu. Zdecydowanie hitem jest zwykły naturalny, zwany też miodowym. Taki produkt jest najmocniejszy jeśli chodzi o chwyt i sprawdzi się w większości przypadkach, dodatkowo przeważnie jest najtańszą opcją. Niewątpliwie zachęca to do zakupu, jednak jeśli Twoja skóra jest bardziej wymagająca, powinnaś przyjrzeć się innym woskom.

Woski do cery wrażliwej

Jeśli posiadasz taką skórę, gdzie masz skłonność do podrażnień i zaczerwienień to wybierz wosk w rolce przeznaczony do skóry wrażliwej. Oferta tych produktów jest bardzo szeroka, możesz zacząć od azulanowego, czy też tytanowego z cynkiem. Najlepiej sprawdza się tutaj metoda prób i błędów, gdyż każda skóra jest inna.