Wczytuję dane...

KREM BB SKIN79

Kremy BB to dość wielofunkcyjne preparaty upiększające, zastępujące krem nawilżający z filtrami UV, a także bazę pod makijaż oraz nawet podkład czy korektor. W jednym kosmetyku mamy więc mnóstwo funkcjonalności, co sprawia, że nie tylko możemy zaoszczędzić czas, przygotowując makijaż, ale równocześnie nie musimy nakładać aż tak wielu kosmetyków na skórę twarzy. Krem BB Skin79 ma za zadanie odpowiednio nawilżać naskórek oraz równocześnie ujednolicać jej koloryt, aby prezentowała się naprawdę wspaniale.

Dzięki temu możemy bez większego problemu skorygować wszelkie niedoskonałości. Stosując taki kosmetyk, musimy mieć świadomość, że krem BB Skin79 jest mieszaniną kremu wraz z podkładem, a zatem zawiera dość niedużą ilość pigmentu, pozwalającą na wystarczające maskowanie ewentualnych niedoskonałości skóry. Jednak nie uzyskamy przy pomocy tego typu preparatu tak intensywnego krycia, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych podkładów. Kremy BB mają bowiem przede wszystkim działać subtelnie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.