Wczytuję dane...

Revlon

Firma Revlon to amerykański producent kosmetyków kolorowych, którego historia zaczęła się od stworzenia lakieru do paznokci w roku 1932 r. Założona przez braci Revson i Charlesa Lachmana. Występuje na rynku od wielu lat i wciąż nie traci na pozycji. Obecnie nazywana jako jeden z największych gigantów kosmetycznych, znanych na całym świecie. Jest to marka uważana za eksperta od koloru i dobrego stylu. Używana zarówno w salonach kosmetycznych do wykonywania profesjonalnych makijaży jak i do codziennego makijażu. Ma bogatą ofertę kosmetyków do makijażu, pielęgnacji skóry, a także akcesoriów i zapachów.

Linia ColorStay

Oprócz tradycyjnych kosmetyków w ofercie znajdują się również kosmetyki, które dzięki swojej trwałości nie ścierają się i utrzymują profesjonalny wygląd przez wiele godzin. Pozwalając przy tym cieszyć się pięknym wyglądem dłużej niż zwykłe kosmetyki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Linia Skinlights

Kosmetyki które pozwolą aby nasza cera była rozświetlona i nadawała efekt cery bez skazy. Dzięki minerałom i kryształom koloru nasza cera będzie sprawiała wrażenie efektu bez skazy. W linii Skinlights znajdziemy kosmetyki takie jak emulsje rozświetlające, brązujące oraz korektory.

Linia New Complexion

Nikt nie lubi kiedy na twarzy jest tak zwany efekt maski. Naturalnego wyglądu oraz zatuszowania niedoskonałości dodadzą nam kosmetyki z linii New Complexion. W ofercie znajdziemy podkłady, pudry i róże.

Dla kogo są przeznaczone kosmetyki firmy Revlon?

Marka Revlon Professjonal jest inspiracją dla osób w każdym wieku. Dzięki tym kosmetykom każdy może wyrażać siebie na swój sposób. Poprzez swoje przystępne ceny jest dostępna dla każdego kto lubi wysokiej jakości i łatwe w użyciu kosmetyki. Jeśli chcemy więc postawić na długotrwały efekt, intensywne kolory i najwyższą jakość koniecznie musimy zdecydować się na produkty tej firmy.