Wczytuję dane...

Lokówki fryzjerskie do włosów FOX

Profesjonalna stylizacja włosów wymaga najwyższej jakości sprzętu fryzjerskiego. Lokówki do włosów Fox przykładem takiego sprzętu. Stworzone z myślą o profesjonalnym zastosowaniu w salonach fryzjerskich, oferują wiele innowacyjnych funkcji i udogodnień. Lokówki do włosów Fox pozwalają w sposób bardzo bezpieczny, szybki i wygodny kręcić włosy, chroniąc je przed nadmiernym przegrzaniem lub wysuszeniem. Lokówki stożkowe wyposażone zostały w regulację mocy i niezawodne zabezpieczenia chroniące przed zbyt wysoką temperaturą. Projekt lokówek uwzględnia potrzeby każdego fryzjera, dotyczące pracy z doskonale wyważoną lokówką, pewnie leżącą w dłoni. Praktyczne uchwyty do zawieszenia lokówki sprawiają, że praca z nimi jest bardzo przyjemna i łatwa do zorganizowania.

Lokówki stożkowe Fox to najczęściej używany rodzaj lokówek w salonach fryzjerskich. Urządzenia Fox korzystają z największych technologicznych osiągnięć w dziedzinie fryzjerstwa – szybkim i bezpiecznym nagrzewaniu, specjalnych materiałach odpornych na wysokie temperatury, a także systemom jonizowania włosów, dzięki którym nabierają one połysku, jedwabistości i zachowują piękny wygląd przez długi czas.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wybierając lokówkę do włosów do profesjonalnego użytku, warto zwrócić uwagę na zakres temperatur pracy oraz czas nagrzewania. Dla sprawnej i dobrze zorganizowanej pracy w salonie fryzjerskim, liczy się niezawodność sprzętu oraz natychmiastowa gotowość do jego użytku. Lokówki do włosów Fox posiadają te cechy, łącząc je z piękną stylistyką, nieskomplikowaną obsługą oraz dużym wyborem modeli lokówek. Pracę z tymi urządzeniami na pewno ułatwi długi przewód zasilający, a także możliwość wyboru lokówek o różnych średnicach trzpienia. Kupując lokówki Fox w sklepie profryzjer.pl, mają Państwo gwarancję szybkiej realizacji zamówienia i bardzo konkurencyjnych cen sprzętu fryzjerskiego tej marki. Bezpieczna dostawa firmą kurierską, pozwala cieszyć się nowym sprzętem Fox już następnego dnia od złożenia zamówienia.