Wczytuję dane...
Model: Lis000004
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 1600010000015
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Lisap Milano

LISAP MILANO ULTIMATE OLEJEK DO ROZCZESYWANIA WŁOSÓW 120ML

Olejek do rozczesywania włosów Lisap Ultimate

Czy Ty również zmagasz się z codziennym problemem rozczesywania włosów? Szczególnie trudne jest to po ich umyciu? Długie włosy, pozbawione składników odżywczych i skłonne do przesuszania są bardzo podatne na plątanie i załamywanie. Powodem tego są otwarte łuski włosów, które wzajemnie się o siebie zaczepiają. Rozwiązaniem tego problemy jest olejek ułatwiający rozczesywanie Lisap Ultimate. Ta włoska marka jest doskonale znana na całym świecie, również w Polsce. Sztandarową linią produktów Lisap Milano jest kolekcja Ultimate. Przeznaczona do profesjonalnego użytku w salonach fryzjerskich, znajduje również zastosowanie wśród użytkowników indywidualnych. Jednym z ciekawszych produktów w tej kolekcji jest Lisap Ultimate olejek ułatwiający rozczesywanie.

Jak działa olejek do rozczesywania Lisap Ultimate?Olejek nakładamy na wilgotne włosy tuż po umyciu. Pozostawiamy go na kilka minut aby mógł się wchłonąć i zacząć działać. W składzie olejku Lisap Ultimate znajdziemy między innymi odżywczy olejek arganowy, olejek macadamia, keratynę i filtry chroniące przed promenowaniem UV. Pozwala to zapewnić włosom najlepszą i kompleksową ochronę przed większością szkodliwych czynników, na które są narażone każdego dnia. Oczywiście jedna z największych zalet wynikająca z regularnego stosowania tego oleju, to zatrzymywanie wilgoci wewnątrz włosów i zamykanie łusek. To właśnie dzięki temu ich rozczesywanie staje się tak proste, szybkie i bezbolesne.

Lisap Ultimateolejek do rozczesywania włosów to uniwersalna ochronaCzas poświęcony na rozczesywanie włosów, można przeznaczyć na wiele innych, znacznie ciekawszych zajęć. Dodatkową zaletą wynikającą ze stosowania tego olejku, jest uniknięcie nadmiernej utraty włosów. Jeśli po każdym rozczesywaniu twoja szczotka była pełna wyrwanych włosów, na pewno byłaś tym bardzo zmartwiona. Olejek do rozczesywania włosów z serii Lisap Ultimate pozwala ograniczyć to zjawisko nawet o połowę! Pozwala Ci to cieszyć się jeszcze większą ilością włosów bez bolesnego i męczącego rozczesywania ich.

Pojemność 120 ml

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...