Wczytuję dane...
Model: Vit000206
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Vitalitys

Nowoczesne technologie zawarte w farbie do włosów Art Absolute Vitalitys o odcieniu 9/31 Popielaty Złocisty Bardzo Jasny Blond

Profesjonalna farba Art Absolute o odcieniu 9/31 Popielaty Złocisty Bardzo Jasny Blond od doskonałego włoskiego producenta Vitalitys, to produkt, który łączy w sobie nowoczesne technologie. Jedną z nich jest “podwójnego efektu”, która jest połączeniem mocy olejków Protektor Oil oraz formuły kremu koloryzującego Art Absolute. Kolejna to nowoczesne koloranty użyte przy produkcji, dzięki którym kolor utrzymuje się bardzo długo i jest również odporny na mycie. Produkt ma formę kremu, dzięki czemu jest bardzo wydajny.

Dodatkowym atutem farby do włosów Art Absolute od Vitalitys o odcieniu 9/31 Popielaty Złocisty Bardzo Jasny blond, są jego naturalne składniki. W składzie produktu znajdziemy między innymi ekstrakty z nagietka i lipy a także olejki Protktor Oil, które gwarantują ochronę skóry głowy przed podrażnieniami, a także nadają włosom niesamowity blask. Ekstraktom z kolei zawdzięczamy bardzo przyjemny i delikatny zapach.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...