Wczytuję dane...

FARBA VITALITYS

Każda kobieta pragnie cieszyć się nieskazitelną cerą, smukłą sylwetką i gęstymi, lśniącymi włosami. O ile wykonywane ćwiczenia i odpowiedni makijaż gwarantują spełnienie dwóch wymienionych przymiotów, o tyle koloryzacja bywa często nieudana, w skutek nieodpowiednio zastosowanych kosmetyków farbujących, bądź niskiej jakości wykorzystanych preparatów. W naszym sklepie zajmujemy się dystrybucją wyłącznie wysokojakościowych produktów fryzjerskich, które idealnie sprawdzą się jako wyposażenie przedsiębiorstwa fryzjerskiego, bądź kosmetyk stosowany w zaciszu własnego domu.

Idealne pokrycie włosa, a przede wszystkim zadbanie o jego prawidłową pielęgnację – to cechy, których każda z nas oczekuje od idealnej farby do włosów. Nasze przedsiębiorstwo dystrybuuje takie wysokiej jakości produkty w niezwykle konkurencyjnej cenie na rynku! Oferowana farba vitalitys to gwarancja świetnie i rzetelnie wykonanej koloryzacji, a ponadto zachowanie odpowiedniego stopnia nawilżenia oraz pielęgnacji Twoich włosów! Zastosowane w produkcie składniki pięlęgnacyjno-odżywcze, nie tylko nie obciążają, ani nie narażają Twoich włosów na nieodwracalne uszkodzenia mechaniczne, ale przede wszystkim nadają niezwykle świetlistego koloru Twoim kosmykom, a jednocześnie wpływają dobroczynnie na kondycję włosów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Farba vitalitys – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

    Niekiedy zdarza się sytuacja, w której, pomimo profesjonalnej obsługi fryzjerskiej, wykonana koloryzacja nie spełnia oczekiwań nawet najbardziej przychylnych klientów. Jest to związane z wykorzystaniem nieodpowiednich produktów farbujących, które zamiast gwarantować nie tylko całkowite pokrycie włókna włosa, powodują powstanie niecałkowicie pokrytych kosmyków, a co gorsze przyczyniają się do dogłębnego zniszczenia i wysuszenia włosów. Aby zagwarantować sobie świetlisty, pełen głębi i blasku odcień włosów warto wyposażyć się w dystrybuowaną farbę koloryzującą. Oferowana farba vitalitys to świetny produkt, który sprawdzi się zarówno w profesjonalnym salonie fryzjerskim, jak i w zaciszu domu.

    Zawsze piękna i lśniąca fryzura – to marzenie niejednej kobiety, ale również mężczyzn. Bez względu na płeć, każdy z nas pragnie przyciągać spojrzenia dzięki swojemu naturalnemu pięknu. Istotnym elementem wyglądu, na który zwraca się uwagę już w pierwszej sekundzie są włosy. Życie to jednak nie bajka i nie każdy z nas może poszczycić się wrodzoną urodą, a także bujnymi, lśniącymi włosami. Nasze przedsiębiorstwo wie jednak jak sobie z tym radzić! Oferujemy Państwu wysokojakościowe farby koloryzujące, które nie tylko pokrywają w całości włos, ale także nadają mu niepowtarzalnego blasku i przykuwającą uwagę świetlistość. Dystrybuowana farba vitalitys dosłownie „nada” sił witalnych Waszym włosom!