Wczytuję dane...

Farby do włosów Lisap Milano

Coraz więcej osób farbuje włosy. Już nawet młode osoby wykonują ten zabieg po to aby poprawić coś w swoim wyglądzie. Wiele z nas nie chce wydawać oszczędności na fryzjera lecz taki zabieg chce wykonać w domu.

Jakich farb używać aby nasz włosy nie były wysuszone i zniszczone?

Świetnym rozwiązaniem dla osób które chcą farbować włosy w domu są farby firmy Lisap. Zostały one stworzone do samodzielnej koloryzacji gwarantując profesjonalne rezultaty. Są to farby w kremie z niską zawartością amoniaku. W swojej recepturze wykorzystuje system Five Face Fusion, który rozpoznaje siłę i kondycję włosa, a dodatkowo reguluje intensywność i siłę penetracji wnętrza ich struktury. Koloryzacja farbami Lisap jest prosta i wygodna dzięki czemu można ją wykonać nawet samemu. Firma Lisap w swojej ofercie proponuje nam różnorodną paletę kolorów zaczynając od blond, czerni aż po różnego rodzaju czerwienie czy też róże.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Jakie cechy mają farby Lisap?

  Przede wszystkim farby Lisap są łatwe w użyciu i są bezpieczne dla naszych włosów. Poprawiają kondycje włosom nadając blasku i rozświetlenia używając przy tym polimerów Poliquatenium 22. Jak wiemy każdemu kto farbuje włosy zależy na odcieniu i intensywności. Z farbami Lisap nie mamy o co się martwić, ponieważ świetnie radzą sobie przy farbowaniu, nadając przy tym fantastycznego odcieniu, a dodatkowo długo utrzymują się na włosach. Będą świetnym rozwiązaniem dla kobiet które z ciemnych kolorów chciałyby przejść do jaśniejszych. Farby Lisap pozwalają rozjaśnić włosy aż sześć tonów niżej, dzięki czemu szatynki finalnie mogą zostać ciemnymi blondynkami.

  Jakie proporcje stosować?

  Jak wiadomo przed każdym farbowaniem trzeba odmierzyć odpowiednie proporcje farby oraz reszty potrzebnych składników, po to aby nasze włosy po farbowaniu wyszły piękne i przede wszystkim nie wyglądały na zniszczone.

  Główne polecane proporcje przy farbowaniu farbami Lisap LK to:

  1:2 – taką proporcje będą miały wszystkie kolory farb z nr 11 

  1:1 – reszta kolorów, gwarantuję to również lepsze pokrycie siwych włosów