Wczytuję dane...

Maski do włosów Pura

Koloryzujące maski do włosów Pura, to włoskie produkty najwyższej jakości. Zawierają naturalne składniki odżywcze i pigmenty, dzięki czemu odznaczają się wysoką skutecznością farbowania włosów. Przeznaczone są do maskowania pierwszych oznak siwizny, a także przywracają blask i głębię włosom farbowanym i naturalnym. Profesjonalne maski do włosów Pura stanowią bardzo dobrą i bezpieczną alternatywę klasycznych farb. Formuła wolna od składników alergicznych, silikonów, parabenów i SLS jest bardzo bezpieczna dla skóry i włosów, zapewniając im wzmocnienie i odżywienie. Regularne stosowanie masek koloryzujących pozwala uzyskać kolor dostępny w kilku odcieniach, a jednocześnie wyraźnie wzmacnia i zwiększa objętość włosów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Maski fryzjerskie są dziś chętnie stosowane nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn. Dla coraz większej liczby panów, silne i zdrowo wyglądające włosy są bardzo ważnym elementem wyglądu. W odróżnieniu od farb koloryzujących, maski do włosów Pura nie niszczą struktury włosów, ale wręcz przeciwnie. Odbudowują je, sprawiając że stają się mocniejsze, gęstsze i wyraźnie zwiększają objętość. W skład masek wchodzą naturalnie występujące w przyrodzie pigmenty, a także woski i olejki. Maski do włosów oddziałują również na skórę głowy, tworząc na niej oddychająca warstwę odbijającą światło, które podkreśla głębię i blask koloryzacji.

    Stosując maski do włosów Pura, nie trzeba martwić się o zadowolenie klientów. Jest ono gwarantowane wieloletnim doświadczeniem włoskiej marki, będącej jednym ze światowych liderów w dziedzinie naturalnej koloryzacji włosów. Inną, bardzo ważną zaletą stosowania masek Pura jest ich duża wydajność, a także łatwość rozprowadzania. Maski mają gęsta konsystencję, dzięki czemu nie spływają z włosów i pozwalają się równomiernie na nich rozprowadzić. Pasty dostępne są w poręcznych i łatwych w użyciu tubach, pozwalających na 100% wykorzystanie znajdującego się w nich kosmetyku. Pastom towarzyszy miły, nieuciążliwych zapach, zwiększając klientom przyjemność przeywania na fotelu fryzjerskim.