Wczytuję dane...

Suszarko-lokówki Babyliss Pro

Odpowiednia suszarko-lokówka pozwala na stworzenie niepowtarzalnych loków zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domowych warunkach. Z pewnością możemy w tym celu polecić produkty marki Babyliss skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i do pań, które na co dzień oczekują pięknych efektów na swoich włosach. Jest to znana firma, chętnie wybierana przez specjalistów z całej Europy. Taka lokówko-suszarka pozwala znacznie skrócić czas trwania całego zabiegu, dzięki temu, że łączy w sobie podmuch mocnego powietrza z nieziemskim efektem loków, które dodadzą wyrazu każdej twarzy, robiąc nawet z szarej myszki prawdziwą królową balu.

Babyliss posiada w ofercie wersje klasyczne oraz obrotowe. Dzięki nim można niemalże całkowicie zrezygnować z układania fryzury za pomocą szczotki. W efekcie stylizacji mamy szansę otrzymać pięknie podniesione u nasady włosy, miękkie w dotyku oraz lśniące już z daleka. A to wszystko za pomocą jednego urządzenia w dosłownie kilka minut. Suszarko-lokówka Babyliss wymodeluje włosy twoich klientek w całkowicie bezpieczny sposób.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Co zyskasz inwestując w suszarko-lokówkę Babyliss?

Suszarko lokówka Babyliss to sprzęt najwyższej klasy pozwalający wykonać wiele różnorodnych fryzur spełniających oczekiwania wszystkich klientek odwiedzających fryzjera. Wyposażona jest w silnik o wysokiej mocy oraz końcówki spełniające różne funkcje. Jedną z nich jest podmuch zimnego powietrza pozwalający na jeszcze lepsze dostosowanie sposobu stylizacji do konkretnych włosów. Przydatna, a nawet niezbędna w profesjonalnym salonie funkcja to możliwość regulacji temperatury. Profesjonalne wersje suszarek wyposażone są w takie możliwości. Każde użycie jest całkowicie bezpieczne oraz gwarantuje efekt gładkich oraz wyróżniających się włosów.

W naszej hurtowni znajdziesz różnorodne modele od Babyliss, jednak szczególnie polecamy wersje obrotowe. Taka suszarko lokówkasprawdzi się perfekcyjnie do stylizacji włosów półdługich i długich. Posiada naturalne, przyjemne w dotyku włosie, delikatne dla struktury włosów. Dodatkowo wersje te posiadają funkcję jonizacji, która maksymalnie wygładza włosy. Jej silnik jest jeszcze bardziej wydajny niż ten w klasycznej wersji. Jeśli nie wiesz, na który model się zdecydować, napisz do nas. Chętnie doradzimy oraz rozwiejemy wszystkie pojawiające się wątpliwości. Nasi specjaliści są stale dostępni pod telefonem oraz na drodze mailowej.