Kosmetyki do koloryzacji włosów

Koloryzacja włosów to jeden z najbardziej skomplikowanych zabiegów fryzjerskich. Uzyskanie oczekiwanego przez klienta koloru włosów, wymaga nie tylko umiejętnego dobrania farby, ale również zastosowania szeregu innych kosmetyków, przygotowujących włosy do farbowania. Wszystko co konieczne do sprawnej i bezpiecznej koloryzacji można kupić w sklepie profryzjer.pl. Sklep zajmuje się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków dla fryzjerstwa damskiego i męskiego, w tym również produktów dedykowanych do koloryzacji. Są to między innymi markowe farby do włosów włoskich firm. Ich stosowanie gwarantuje dużą wydajność produktu, a także doskonałe krycie i dużą odporność na częste mycie włosów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Przed zastosowaniem farby do włosów, konieczne może być ich wcześniejsze rozjaśnienie. Rozjaśniacze do włosów stosuje się w przypadku włosów ciemnych, które mają być farbowane na odcień jaśniejszy. Rozjaśniacz działa utleniająco na włosy, zmniejszając intensywność naturalnego barwnika. Rozjaśnianie włosów jest zabiegiem dosyć agresywnym dla włosów, dlatego bardzo ważne jest stosowanie kosmetyków, które pozwalają w największym stopniu ograniczyć niekorzystne oddziaływanie utleniacza. Oferowane tutaj rozjaśniacze do włosów powstały w oparciu na wieloletnie doświadczenie firm kosmetycznych i zostały poparte licznymi badaniami, dowodzącymi ich bezpieczeństwa dla skóry głowy i włosów. Stosowanie tych produktów w salonach kosmetycznych pozwala zredukować uczucie pieczenia skóry podczas farbowania, a także znacząco zmniejsza ryzyko podrażnień.

    Polecamy również markowe i lubiane przez klientów farby do włosów – w różnych rodzajach dedykowane kobietom, jak i mężczyznom. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że koloryzacja włosów przestała już być tylko domeną kobiet. Coraz więcej panów decyduje się na farbowanie włosów, walcząc w ten sposób z siwizną lub utratą intensywności koloru. Posiadamy specjalne rodzaje farb do włosów specjalnie dla mężczyzn, które w swoim składzie uwzględniają szczególne potrzeby włosów męskich – słabych, łamliwych, wypadających lub ze skłonnością do przetłuszczania.