Wczytuję dane...
Model: Dia000241
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Vitalitys

Miękkie i elastyczne włosy dzięki koloryzacji farbą do włosów Art Absolute Vitalitys o odcieniu 7/43 Miedziany Złocisty Blond

Dzięki zastosowaniu profesjonalnej farby do koloryzacji Art Absolute o odcieniu 7/43 Miedziany Złocisty Blond od włoskiego producenta marki Vitalitys, włosy staną się miękkie, elastyczne, a także przestaną wypadać. W składzie farby postawiono na naturalne składniki, takie jak ekstrakty z nagietka i lipy, a także olejki Protektor Oil, które zapewniają maksymalną ochronę skóry głowy przed podrażnieniami czy ewentualnymi stanami zapalnymi. Olejki powodują zamykanie się łusek włosów, dzięki czemu nie kruszą się oraz nie stają się matowe.

Decydując się na wybór profesjonalnej farby Art Absolute marki Vitalitys o odcieniu 7/43 Miedziany złocisty Blond, zapewniamy klientowi długotrwały efekt, a my będziemy cieszyć się z niesamowitej wydajności produktu. Farba ta to także nowoczesna formuła o nazwie “podwójny efekt”, w której skład wchodzą olejki Protektor Oil oraz krem koloryzujący Art Absolute. Farba ta to także przyjemny i delikatny zapach, którym zapewnimy dodatkowy komfort i luksus sobie oraz klientowi.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...