Wczytuję dane...
Model: HAN04422
Waga produktu: 0,2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Raywell

Botoks dla włosów Raywell krem wygładzający

Doskonały produkt do pielęgnacji włosów po botoksie. Krem wygładzający stosujemy na sam koniec zabiegu w celu uszczelnienia łuski włosa co gwarantuje zwiększenie trwałości zabiegu. Włosy są idealnie wygładzone i pełne blasku. Krem świetnie sprawdzi się również w domowej pielęgnacji w celu wydłużenia efektu botoksu Raywell.

Kto powinien używać botoksu

W zasadzie możemy używać w każdym przypadku, gdyż zabieg botoksem znacząco poprawia kondycję włosów, a komu z nas nie zależy na takim efekcie? Prostota wykonania również poszerza grono odbiorców, nie musi być on wykonywany w zakładzie fryzjerskim, spokojnie poradzisz sobie z nim sama w domu. Jeśli dodatkowo masz włosy zniszczone lub cienkie to wręcz musisz spróbować Raywell Botox dla włosów.

Włosy po botoksie

Dziwnie to brzmi, ale tak jak skóra po botoksie tak też włosy wyglądają na młodsze, zdrowsze i pełne blasku, energii. Zabieg skutecznie regeneruje włosy zniszczone, zwiększa objętość włosów cienkich wypełniając ich wnętrze, przez co również zwiększa się ich gęstość. Zadbaj o swoje włosy i zafunduj im botoks.

Jakimi produktami wykonujemy zabieg botoksu?

Zabieg wykonuje się bardzo szybko i przynosi wiele korzyści, a potrzebujesz do tego trzy produkty:

1. Szampon przygotowujący Raywell Botox 1 Hairgold, od tego produktu zaczynamy, dokładnie oczyszcza i pozwala przejść do drugiego kroku.

2. Maska wypełniająca Raywell Botox 2 Hairgold, produkt, który jest sercem zabiegu, zawiera botoks kapilarny, który dociera do najgłębszych struktur włosa reorganizując je, wypełnia je zwiększając gęstość i objętość włosa.

3. Krem wygładzający Raywell Botox 3 Hairgold, kosmetyk, którym kończymy cały zabieg, uszczelnia łuskę włosa, wygładza je. Sprawia, że zabieg jest trwały. Idealnie sprawdza się również do pielęgnacji domowej w celu przedłużenia efektów.

Pojemność: 150 ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...