Wczytuję dane...

Lakier Semilac

Lakier Semilac

Najpopularniejsze lakiery hybrydowe w Polsce to nie może być przypadek. Lakier Semilac zdobył uznanie wśród stylistek przede wszystkim przez najwyższą jakość. Dobrze wykonany manicure lakierem Semilac wytrzymuje do 21 dni. Przez cały ten okres czujemy się bardzo komfortowo i jest to niezwykle wygodne. Ilość kolorów, które oferuje firma, ciągle się powiększa. W ofercie Semilac są lakiery neonowe, brokatowe, zmieniające kolor, klasyczne, do french, 5w 1 i wiele wiele innych. Standardowa pojemnośc lakierów to 7 ml, co starcza na wykonanie kilku pełnych manicure. W zestawach startowych Semilac są często mniejsze pojemności, w normalnej sprzedaży niedostępne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Jak nakładać lakier hybrydowy semilac

  Hybryda Semilac to taki lakier do paznokci, który utwardzamy w lampie. Sposób nakładania jest bardzo podobny jak zwykły lakier. Bardzo ważnej jest, by nakładać cienkie warstwy. Lepiej nałożyć dwie, trzy cienkie warstwy niż jedną grubą. Unkikniemy w ten sposób marszczenia się porduktu i z pewnością lepiej się on utwardzi w lampie Semilac. Czas utwardzania jest bardzo różny, wszystko zależy od lampy, jaką posiadamy.

  Semilac co po kolei

  Jeśli nie mieliście jeszcze doczynienia z lakierami hybrydowymi Semilac, to najlepszym rozwiązaniem będzie kupno zestawu. Mamy wtedy pewność, że nic nam nie zabraknie i po prostu się to opłaca. Najprostszy manicure wykonamy w kilka minut. Potrzebujemy Semilac Cleaner, jedną z baz Semilac, Top Semilac i wybrany kolor Semilac. Pierw nadajemy kształt paznokcią i lekko je matowimy, oczyszcamy za pomocą Semilac Cleaner i nakładamy Bazę, utwardzamy w lampie. Dla zwiększenia przyczepności opcjonalnie można użyć jeszcze Semilac Primer, który występuje w wersji kwasowej i bezkwasowej. Nakładamy wybrany kolor Semilac, utwardzamy w lampie. Na koniec nakładamy Semilac Top No Wipe i po utwardzeniu w lampie mamy już koniec.

  Czym usuwać hybrydę Semilac

  Jedynym skutecznym preparatem usuwającym lakiery hybrydowe, jest aceton. Metod usuwania jest kilka. Najprostszą jest użycie klipsów Semilac. Wystarczy zmatowić paznokcie, nasączyć wacik acetonem i zacisnąć go klipsem. Tak pozostawiamy na kilka minut, po czym łatwo ściągamy hybrydę.