Wczytuję dane...

Nożyczki fryzjerskie Tondeo

Dobre nożyczki fryzjerskie charakteryzują się płynną pracą i bardzo dobrą ostrością. Połączenie tych dwóch cech gwarantuje wygodną i szybką pracę, bez napotykania trudności z cięciem mocnych i gęstych włosów. W ofercie naszego sklepu można znaleźć niezawodne nożyczki do włosów Tondeo, dedykowane profesjonalistom z salonów fryzjerskich. Spośród szerokiej gamy produktów, polecamy szczególnie degażówki, czyli nożyczki z zębami służące do przerzedzania i cieniowania włosów. Nożyczki oferujemy w bardzo dużym wyborze wielkości, modeli i funkcji.

Na co trzeba zwrócić uwagę, kupując profesjonalne nożyczki? Przede wszystkim na to, jak zostały wykonane. Czy pewnie leżą w dłoni i czy są dobrze wyważone. Czy praca z nimi jest komfortowa i nie męczy dłoni. Wszystkie te kryteria spełniają nożyczki fryzjerskie Tondeo znanych i cenionych marek fryzjerskich, dostępne w ofercie naszego sklepu. Solidne wykonanie i najlepsze gatunki stali gwarantują dużą żywotność oraz niezawodność sprzętu. Przystępne ceny oferowane przez nasz sklep, to kolejny mocny argument za kupnem nożyczek właśnie w nim.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Nożyczki do włosów z czasem ulegają stępieniu. Wszystkie sprzedawane przez nas nożyczki fryzjerskie są fabrycznie zaostrzone i gotowe do pracy. Wyroby znanych firm jak Tondeo produkuje się ze specjalnych gatunków stali, gwarantujących możliwość ponownego naostrzenia sposobami tradycyjnymi lub dedykowanymi ostrzałkami. Podczas cięcia włosów, bardzo ważne jest to, aby korzystać z dobrze naostrzonych nożyczek. Linia cięcia jest wówczas idealnie równa i precyzyjna, a końcówki włosów nie ulegają rozdwojeniu. Również sama praca staje się przyjemniejsza, ponieważ nie trzeba wielokrotnie poprawiać raz obciętych miejsc.

Zachęcamy do skorzystania z naszej kuszącej oferty na degażówki i pozostałe nożyczki fryzjerskie. Są one potrzebne w każdym salonie, niezależnie od wielkości i liczby stanowisk. Również jeśli potrzebują Państwo pozostałego wyposażenia salonu fryzjerskiego – w meble, narzędzia lub kosmetyki, wszystko to znajdą w naszym sklepie, w jednym z największych wyborów na rynku i konkurencyjnych cenach.