Wczytuję dane...
Model: HAN02775
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PURA KOSMETICA

Farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Medium Cocoa Chestnut

Pura Cosmetica to organiczna linia kosmetyków do koloryzacji znana z wyselekcjonowanych składników naturalnych, które nie niszczą włosów i są delikatne dla skóry. Produkty z tej serii są tworzone przy wykorzystaniu substancji odżywczych, aminokwasów oraz składników bogatych w witaminy, które chronią przed wysuszeniem, zapewniają elastyczność i piękny blask. Farby z linii Pura Pure to aż 84 odcienie, które w sposób trwały i bezpieczny pokryją siwe włosy, wygładzą je i zapewnią równomierny kolor.

Produkt w odcieniu Medium Cocoa Chestnut to piękny, głęboki kolor oraz intensywny połysk, który nie zniknie po pierwszym myciu. Farba jest również bezpieczna dla skóry - posiada postać jednolitej kremowej mieszanki o bardzo niskiej zawartości amoniaku. Posiada szereg właściwości odżywczych, które zapewniają naturalne składniki: drzewo czereśniowe, jagody goji, drzewo orzecha włoskiego i chleb świętojański. Produkt nie zawiera parabenów, SLS, SLES ani innych szkodliwych substancji i jest całkowicie bezpieczny.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...