Wczytuję dane...
Model: HAN02791
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Profesjonalna farba do włosów Pura Pure Color, Light Burgundy Chestnut 100 ml

Pure Color jest profesjonalną farbą do włosów używaną przez wielu fryzjerów, która nadaje włosom soczysty i głęboki orzechowy kolor. Produkt jest bogaty w naturalne składniki, takie jak włoskie orzechy, jagody goji, chleb świętojański oraz czereśnie, które jeszcze bardziej dbają o kondycję włosów, a dzięki temu proces farbowania ich nie osłabia, ze względu na niski poziom stężenia amoniaku. Wszystko to razem działa korzystnie na włosy, wzmacniając je i czyni bardziej elastycznymi. Farba zawiera olej, który działa natychmiastowo, rozprowadzając składniki w głąb włosów.

Farba Pura Color, to wysokiej jakości farba, która doskonale kryje powierzchnię włosa i wnika głęboko w jego strukturę. Pięknie się rozprowadza, koloryzując włosy dokładnie i w równym stopniu, tak aby były całość była precyzyjnie zafarbowana. Długotrwały efekt zawdzięcza swoim naturalnym i odżywczym składnikom. Doskonała dla fryzjerów oraz do samodzielnego farbowania w domu.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml