Wczytuję dane...
Model: HAN02757
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Proekologiczna farba do włosów Pura Pure Color Golden Blond

Farba do włosów z kolekcji Pure Color włoskiego producenta Pura to wspaniałe połączenie doskonałej jakości koloru i organicznych składników. W farbach Pura główną rolę odgrywa moc natury. Proponowany produkt to 100 ml farby o kremowej konsystencji w tonacji złotego blondu. Z kosmetykami Pura zadbasz zarówno o swój stan zdrowia jak i o ochronę środowiska. Komponenty wykorzystane przy produkcji tych włoskich farb do włosów pozyskiwane są pieczołowicie i ekologicznie

Farba do włosów Pura może poszczycić się posiadaniem w swym składzie wyciągów z drzew wiśniowego, karobowego i orzechowego, a także jagód goji. Taka mieszanka to prawdziwa witaminowa i minerałowa bomba dla Twoich włosów (w sumie ponad dziesięć witamin i dwadzieścia minerałów). To także właściwości przeciwdziałające starzeniu i wypadaniu włosów, a także ochrona przeciw promieniom UV. Z marką Pura zyskujesz podwójnie - włosy oprócz długotrwałej koloryzacji, są w świetnym stanie.

Sposób użycia

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...