Wczytuję dane...
Model: HAN04419
Waga produktu: 3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Raywell

Botoks dla włosów zestaw mini Raywell

Czy twoje włosy są zniszczone i cienkie? Chciałabyś uzyskać natychmiastowy efekt regeneracji i zwiększenia objętości do 30%? Jeśli odpowiedziałaś na te pytania tak, sprawdź nasz najnowszy produkt. Botoks dla włosów od włoskiego producenta kosmetyków profesjonalnych Raywell. Na zabieg składają się 3 produkty. Użycie ich wszystkich jest niezbędne do prawidłowego wykonania zabiegu. Rezultatem zabiegu jest natychmiastowa regeneracja, zwiększenie objętości i gęstość włosów. Efekt zauważalny jest już po pierwszym użyciu i jest długotrwały.

Dla kogo jest botoks dla włosów?

Kosmetyki z mini zestawu botoks dla włosów Raywell doskonale sprawdzą się u wszystkich osób, które chcą zadbać o włosy zniszczone, uszkodzone lub cienkie. Nie ma żadnych przeciwwskazań by z tych kosmetyków nie skorzystać, więc wypróbuj je jak najszybciej.

Zabieg botoksu dla włosów - produkty:

W skład zabiegu wchodzą 3 produkty. 2 o pojemności 1l i jeden 150ml. By zabieg był skuteczny potrzebujesz wszystkich 3 kosmetyków. Na zestaw składa się:

- Szampon przygotowujący Raywell Botox Hairgold 1l - produkt, który ma za zadania oczyścić i odpowiednio przygotować włosy do zabiegu botoks. Dogłębnie oczyszcza i zwiększa skuteczność wchłaniania kolejnych produktów z serii.

- Maska odżywcza Raywell Botox Hairgold 1l - zawiera botoks kapilarny, który głęboko wnika w strukturę włosa, wypełnia go zwiększając jego objętość i odbudowuje zniszczone struktury.

- Fluid Raywell Botox Hairgold 150 ml - produkt, który używamy na zakończenie zabiegu. Ma na celu zamknięcie łuski włosa zapewniając trwałość zabiegu botoksem. Włosy są po nim wygładzone i jedwabiste.

Jak wykonać zabieg botoksu dla włosów kro po kroku?

Zabieg jest bardzo prosty i powinien sobie z nim poradzić każdy, nawet w domowych warunkach.

Zaczynamy:

Krok 1  - Dokładnie myjemy włosy szamponem przygotowującym Raywell Hairgold. Bardzo ważne jest by oczyścić włosy z wszystkich pozostałości kosmetyków do stylizacji. Jeśli jest potrzeba ponawiamy mycie. Skutecznie przeprowadzony krok 1 będzie miał wpływ na kolejne etapy zabiegu.

Krok 2 - Nakładamy maskę odżywczą Raywell na włosy i wykonujemy masaż, aż pokryje całość włosów. Zrób to bardzo dokładnie od nasady aż po końce, a następnie poddaj działaniu ciepła, może być np. suszarka do włosów. Po ok 10 minutach dokładnie spłucz i przejdź do następnego kroku.

Krok 3 - Stylizujemy fryzurę według upodobania przy użyciu Fluidu Raywell, nie spłukujemy.

Pojemność: 2 x 1 l i 1 x 150 ml

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...