Wczytuję dane...
Model: Dia002623
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Vitalitys

Farba do włosów bez amoniaku Tone Vitalitys o odcieniu 1/01

Profesjonalna farba do włosów Tone o odcieniu 1/01 została wyprodukowana przez włoskiego producenta Vitalitys, ma ona formę kremu koloryzującego, dzięki czemu farba jest bardzo wydajna gdyż nie spływa z włosa podczas aplikacji. Dodatkowo w składzie farby mamy dużo naturalnych składników takich jak wyciąg z pokrzywy, rumianku oraz krwawnika. Natomiast w składzie farby nie znajdziemy na pewno amoniaku, dzięki czemu farba Tone jest w zupełności bezpieczna. Natomiast kontrola zasadowości, krem jest łagodny dla skóry i odporny na zmywanie.

Dodatkowo w farbie do włosów Tone od Vitalitys o odcieniu 1/01 umieszczono specjalną mieszankę olejków o nazwie “Natural Coctail Oil” w której skład wchodzą olejki z zarodków pszenicy, oleju rycynowego oraz jojoba, które sprawiają że włókno włosa jest dobrze odżywione i zabezpieczone a włosy stają się silne i miękkie a skóra głowy maksymalnie zabezpieczona przed podrażnieniami. Farbę umieszczono w wygodnej tubce o pojemności 100 ml, która znacznie ułatwia przechowywanie oraz aplikację.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 ( 1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem.Emulsja specjalnie stworzona z myślą o łączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Polecamy