Wczytuję dane...

Szampony do włosów Selective

Szampon to podstawowy kosmetyk do codziennej pielęgnacji włosów. Zadaniem szamponów jest oczyszczanie włosów ze znajdujących się na nich zanieczyszczeń, a także dokładne mycie skóry głowy. Spośród wielu dostępnych na rynku szamponów, jednym z częściej polecanych są szampony Selective. Jest to produkt profesjonalny, dostępny w wielu różnych odmianach i przeznaczony do pielęgnacji włosów zniszczonych, przetłuszczających się, a także niewystarczająco odżywionych. Marka Selective jest doskonale znane w środowisku fryzjerskim i stylistycznym, wielokrotnie w przeszłości była doceniana za skuteczność swoich produktów oraz ich bezpieczny, przyjazny dla otoczenia skład.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jak szampony do włosów Selective działają na skórę i głowę?

Działanie każdego szamponu jest dwu torowe. Zdecydowana większość osób sądzi, że szampony powinny myć włosy. Tymczasem najważniejszym zadaniem, które do wykonania mają szampony Selective jest mycie skóry głowy. To z niej bierze się większość zanieczyszczeń, takich jak łój i pot. Nadmierna produkcja tych substancji przez gruczoły znajdujące się w skórze głowy sprawia, że włosy w bardzo szybkim czasie ulegają zanieczyszczeniu i przetłuszczeniu. Mycie z użyciem szamponów Selective należy zatem rozpocząć właśnie od skóry głowy. Myjemy ją delikatnie i dokładnie, wcierając szampon w skórę. Włosy zostaną natomiast umyte samoczynnie, przez pianę, która będzie po nich spływać.

Wybierz szampony Selective odpowiednie dla swoich potrzeb

Nie wiesz czym się kierować wybierając najlepsze dla siebie szampony? Przede wszystkim kondycją swoich włosów oraz skóry głowy. Jeśli cierpisz z powodu nadmiernego przetłuszczania włosów, wybierze szampon dedykowany dla tego problemu. Możesz również skorzystać z innych wariantów, takich jak szampony dla osób cierpiących na łupież, dla włosów suchych i łamliwych lub wymagających regeneracji po zabiegu koloryzacji. Wszystkie te i wiele innych szamponów Selective znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego. Szampony do włosów Selective oferujemy w korzystnych cenach i bardzo dużym wyborze.